Sherlock Holmes The Awakened — wersja demo dostępna na Steamie. Twórcy zapraszają do testowania gry

Sherlock Holmes: The Awakened

Fani gier detektywistycznych zapewne z niecierpliwością wyczekują premiery Sherlock Holmes The Awakened, która ma niebawem nastąpić. Deweloperzy z ukraińskiego studia Frogwares zdając sobie z tego sprawę postanowili przygotować specjalną wersję demo na potrzeby trwającego właśnie Steam Next Fest. Z tej okazji do sieci trafił specjalny zwiastun, prezentujący czego możemy spodziewać się po demonstracyjnym wydaniu tego tytułu.

REKLAMA

Wersja demo Sherlock Holmes The Awakened dostępna w ramach Steam Next Fest

Sherlock Holmes The Awakened — zwiastun

W ramach około godzinnej wersji demo gracze zbadają tajemnice skrywane w szpitalu psychiatrycznym położonym w Szwajcarii. Oczywiście śledztwo prowadzone w placówce pozwoli nie tylko odkryć poszlaki potrzebne do przeprowadzenia śledztwa, ale także umożliwi zapoznanie się z makabrycznymi zdarzeniami, które dzieją się w placówce.

Z okazji udostępnionej wersji demo do sieci trafił także specjalnie przygotowany zwiastun, który zdradza nieco informacji na temat tego, co będzie czekać na graczy podczas właściwej zabawy. Niezwykle ciekawie zaprezentowane w materiale fragmenty gameplayu ujawinaiją, że gra poza intrygującą historią zaoferuje również całkiem ładną oprawę wizualną.

Przeczytaj też: Klawiatura mechaniczna do 100 zł

Oczywiście wersja demo jest dostępna do pobrania bezpośrednio ze sklepu Steam, więc pecetowcy zainteresowani przetestowaniem Sherlock Holmes The Awakened, mogą już dziś zanurzyć się w przygody jednego z najsławniejszych detektywów w historii.

Na koniec warto przypomnieć, że premiera gry zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2023 roku, choć na ten moment twórcy nie podali żadnej konkretnej daty. Pewne jest natomiast, że gra poza PC trafi także na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz na Nintendo Switch.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!