Sid Meier’s Civilization VII już powstaje! Deweloperzy potwierdzają informację

Sid Meier's Civilization VI

Sid Meier’s Civilization to jedna z najbardziej ulubionych przez graczy serii gier strategicznych. Przez lata wydawania cykl doczekał się sporo wiernych fanów. Wielu z nich na pewno ucieszy oficjalnie potwierdzona informacja – Sid Meier’s Civilization VII powstaje!

Sid Meier’s Civilization VII jest już w produkcji

Deweloperzy przekazali wesołą nowinę o powstawaniu Sid Meier’s Civilization VII za pośrednictwem Twittera. Zasadniczo to oficjalny komunikat o kontynuacji serii jest bardzo krótki i ogranicza się tylko do tego – nie ujawniono w nim żadnych innych, nowych informacji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wszystko wskazuje więc na to, że na nowe szczegóły przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać. Fanów jednak z pewnością ucieszy sam fakt, że następna część cyklu Sid Meier’s Civilization w ogóle powstaje.

Zobacz też: Najlepsze gry ekonomiczne

Poprzednia odsłona serii, Sid Meier’s Civilization VI, ukazała się na rynku 21 października 2016 roku. Na jej następczynię czekamy więc już od 7 lat.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2471 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.