Sid Meier’s Civilization VII już powstaje! Deweloperzy potwierdzają informację

Sid Meier's Civilization VI

Sid Meier’s Civilization to jedna z najbardziej ulubionych przez graczy serii gier strategicznych. Przez lata wydawania cykl doczekał się sporo wiernych fanów. Wielu z nich na pewno ucieszy oficjalnie potwierdzona informacja – Sid Meier’s Civilization VII powstaje!

REKLAMA

Sid Meier’s Civilization VII jest już w produkcji

🚨 Hot off the presses. Next Civ game in development!!!!!!! 🤯

— Sid Meier's Civilization (@CivGame) February 17, 2023

🚨 Hot off the presses. Next Civ game in development!!!!!!! 🤯

— Sid Meier's Civilization (@CivGame) February 17, 2023

Deweloperzy przekazali wesołą nowinę o powstawaniu Sid Meier’s Civilization VII za pośrednictwem Twittera. Zasadniczo to oficjalny komunikat o kontynuacji serii jest bardzo krótki i ogranicza się tylko do tego – nie ujawniono w nim żadnych innych, nowych informacji.

Wszystko wskazuje więc na to, że na nowe szczegóły przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać. Fanów jednak z pewnością ucieszy sam fakt, że następna część cyklu Sid Meier’s Civilization w ogóle powstaje.

Zobacz też: Najlepsze gry ekonomiczne

Poprzednia odsłona serii, Sid Meier’s Civilization VI, ukazała się na rynku 21 października 2016 roku. Na jej następczynię czekamy więc już od 7 lat.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!