Intrygująca gra sci-fi za darmo na GOG-u. Nie zapomnijcie jej odebrać

GOG

GOG kontynuuje rozdawanie darmowych gier podczas letniej wyprzedaży. Drugim tytułem na tej liście jest ciekawa strategia sci-fi, w której zarządzamy siatką tajnych agentów. Mowa tu mianowicie o Sigma Theory: Global Cold War.

Sigma Theory: Global Cold War za darmo

Zwiastun Sigma Theory: Global Cold War

Sigma Theory: Global Cold War to turowa gra strategiczna, która opisuje dosyć dystopijną, cyberpunkową wizję świata. Całość dopełnia intrygujący klimat zimnowojennej przyszłości, w której musimy odnaleźć się jako przełożeni siatki najlepszych szpiegów świata.

Brzmi ciekawie? To świetnie, bo Sigma Theory: Global Cold War można teraz odebrać za darmo na GOG-u. Oferta pozostanie aktualna przez trzy dni, do 19 czerwca.

Zobacz też: Gry dla jednego gracza

Z całą pewnością nie jest to największy tytuł, jaki kiedykolwiek został nam udostępniony za darmo. Z drugiej strony jego opis brzmi na tyle interesująco, że zdecydowanie warto poświęcić mu przynajmniej chwilę – tym bardziej że wcale nie trzeba za niego płacić.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.