Data premiery Silent Hill 2 Remake właśnie wyciekła? Wpadka sklepu z grami sugeruje gorący debiut

Silent Hill 2 Remake

Dla wielu graczy jednym z największych nieobecnych ostatniego PlayStation Showcase 2023 był Silent Hill 2 Remake przygotowywany przez krakowskie studio Bloober Team. Sytuacja jest tym gorsza, że kwietniowe aktualizacje na Steam sugerowały rychły debiut, jednak do tego czasu nie pojawiły się żadne konkretne wieści. Teraz jednak w sieci pojawiła się całkiem konkretna poszlaka i to w jednym z australijskich sklepów.

Możliwe, że zupełnie przypadkiem poznaliśmy datę premiery Silent Hill 2 Remake

Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez profil Universo PlayStation na stronie australijskiego sklepu Gorilla Gaming pojawiła się konkretna data premiery Silent Hill 2 Remake. Według tych doniesień horror tworzony przez Bloober Team ma zadebiutować w dosyć gorącym okresie, bo już 29 września 2023 roku.

Jeśli komunikat ten okaże się prawdziwy, to właśnie ta produkcja rozpocznie tegoroczny „sezon na horrory”, bo około trzy tygodnie później, czyli 17 października zadebiutuje Alan Wake 2, a 25 października do sprzedaży zawita Alone in the Dark.

Przeczytaj też: Ranking kamer samochodowych

Kup Silent Hill 2 Remake

Oczywiście nie są to w żaden sposób potwierdzone informacje i należy podchodzić do nich z dużym dystansem. Konami ani Bloober Team na moment pisania tego newsa nie odniosło się w żaden sposób do tych doniesień, jednak jeśli tylko cokolwiek się w tej materii zmieni, to na pewno Was o tym poinformujemy!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.