Wyciekły szczegóły na temat Silent Hill 2 Remake? Gra ma być „prawdziwie next-genowa”

Silent Hill 2

Silent Hill 2 Remake to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych premier ostatnich lat. Dzisiejsza wpadka Konami sugeruje, że jeszcze dziś dowiemy się więcej na temat tego projektu. Redakcja WhatIfGaming donosi, że dziś skontaktowało się z nimi anonimowe źródło i podzieliło się szeregiem informacji na temat tej nadchodzącej produkcji.

Za powstanie Silent Hill 2 Remake ma odpowiadać polskie studio Bloober Team

Silent Hill 2
Silent Hill 2

Źródło potwierdziło przede wszystkim, że Silent Hill 2 Remake faktycznie jest na liście gier, które zostaną dziś ogłoszone. Dodatkowo za powstanie tej produkcji odpowiada polskie studio Bloober Team, czyli twórcy popularnego horroru The Medium. Gracze będą obserwować wydarzenia dziejące się w grze z perspektywy trzeciej osoby.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co więcej, w grze pojawią się znani z oryginału aktorzy głosowi — Masahiro Ito i Akira Yamaoka. Silent Hill 2 Remake ma być czasowym tytułem ekskluzywnym dla konsol PlayStation 5 i PC przez dwanaście miesięcy, lecz nie jest znana dokładna data premiery. W opinii osoby informującej grafika jest „niesamowita” i prawdziwie next-genowa.

Przeczytaj też: Jak przyśpieszyć komputer

Mimo że WhatIfGaming zapewnia o autentyczności swojego źródła, to bez oficjalnego komunikatu lepiej przyjmować te doniesienia z przymrużeniem oka. Zapewne wszystkie te informacje zostaną obalone lub potwierdzone jeszcze dziś podczas wydarzenia Silent Hill, które rozpoczyna się o 22:50.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.