Silent Hill 2, Return to Silent Hill i Silent Hill Ascension wyciekły! Konami zaliczyło potężną wpadkę

Silent Hill

Doniesienia na temat kolejnych projektów z cyklu Silent Hill co jakiś czas pojawiają się w sieci, rozbudzając tym samym wielką ciekawość wśród graczy. Fani tej kultowej serii z niecierpliwością oczekują dzisiejszego wydarzenia, na którym przedstawiona ma zostać przyszłość marki. Okazało się jednak, że niedopatrzenie pracowników Konami mogło zepsuć niektórym całe oczekiwanie, wyciekły bowiem bardzo ciekawe informacje.

Konami zapowie dziś aż trzy nowe projekty oparte o markę Silent Hill?

Silent Hill
Kod strony wydarzenia Silent Hill Transmission na YouTube

Pierwotnie pod opisem angielskiego wydarzenia w serwisie YouTube pojawił się dopisek „SILENT HILL 2”, ten jednak został dość szybko usunięty. Pozwala to jednak przypuszczać, że zobaczymy dziś zapowiedź remaku kultowego survival-horroru z 2001 roku. Najwięcej informacji skrywa jednak kod strony, gdzie pojawiały się trzy nazwy: Silent Hill 2, Return to Silent Hill i Silent Hill Ascension. Może to oznaczać, że Konami dzisiejszego wieczoru zapowie aż trzy nowe projekty oparte o tę kultową markę. Dalej w kodzie można było zauważyć także dopiski „PlayStation” i „Steam” co pozwala sugerować, że gry, które zostaną dziś zapowiedziane, trafią zarówno na konsole Sony, jak i na PC.

Przeczytaj też: Jaki router do domu kupić?

W sieci pojawiły się spekulacje, jakoby Return to Silent Hill miał być filmem, który w przyszłym roku trafi do kin. Silent Hill Ascension zaś ma być zupełnie nową odsłoną, która nie będzie powiązana z głównymi częściami, jednak na razie są to tylko niepotwierdzone niczym plotki. Wszystko okaże się podczas dzisiejszej transmisji na żywo, która rozpoczyna się o godzinie 22:50.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.