Silent Hill 2 Remake wyjdzie wreszcie z cienia? Na start kampanii promocyjnej czeka nawet Bloober Team

Silent Hill 2 Remake

Według materiałów promocyjnych Sony premiera Silent Hill 2 Remake odbędzie się w 2024 roku. Od momentu zapowiedzi – która miała miejsce w październiku 2022 roku – Konami nie podzieliło się jednak żadnymi materiałami z odświeżonej wersji kultowego survival horroru. Niewykluczone jednak, że sytuacja ta wkrótce się zmieni, na co mocno liczy odpowiedzialne za wspomnianą produkcję studio Bloober Team.

Konami rozpocznie wkrótce kampanię promocyjną Silent Hill 2 Remake? Bloober Team ma taką nadzieję

Silent Hill 2 Remake – zwiastun

Piotr Babieno – prezes Bloober Team – po raz kolejny podkreślił, że za kampanię promocyjną Silent Hill 2 Remake odpowiedzialny jest wydawca, czyli firma Konami. Polskie studio ma natomiast nadzieję, że „ta promocja bardzo szybko się rozpocznie”. Wygląda więc na to, że prace nad odświeżoną wersją kultowego horroru zmierzają ku końcowi.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Babieno ujawnił także, że Projekt C, czyli nowa gra oparta o własne IP studia Bloober Team, jest „bardzo mocno zaawansowany”. Prezes krakowskiego zespołu dodał również, że w pierwszej połowie bieżącego roku gracze mogą spodziewać się informacji na temat wspomnianego tytułu ze strony deweloperów.

Zobacz też: Najlepszy projektor do domu

Na koniec przypomnijmy, że Silent Hill 2 Remake powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5. Czekacie na odświeżoną wersję kultowej produkcji Konami? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Bankier

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.