Silent Hill 2 i Metal Gear Solid 3 najpewniej z premierą w 2024 roku! Sony podaje listę nowości na PS5

Silent Hill 2 Metal Gear Solid 3

Silent Hill 2 i Metal Gear Solid 3 to jedne z najsilniejszych pozycji w kalendarzu wydawniczym Konami. Do tej pory nie wiedzieliśmy oficjalnie, czy gry te zadebiutują w 2024 roku, choć w przypadku pierwszej z nich istniały ku temu poważne przesłanki. Wydaje się, że teraz potwierdziło to Sony, a wszystko dzięki umieszczeniu ich w swoich materiałach promocyjnych.

Sony twierdzi, że Silent Hill 2 i Metal Gear Solid 3 pojawią się w 2024 roku

PS5 – gry nadchodzące w 2025 roku

Sony opublikowało dziś film oraz nową podstronę internetową, które zwiastują gry nadchodzące w 2024 roku na PS5. Wyróżniono tam m.in. Rise of the Ronin czy Tekkena 8, ale też dwie interesujące produkcje z portfolio Konami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Chodzi mianowicie o remaki Silent Hill 2 i Metal Gear Solid 3. Tym samym firma jakoby potwierdziła, że pozycje te pojawią się na półkach sklepowych właśnie w bieżącym roku.

W przypadku Silent Hill spaja się to z ostatnim komunikatem wydawcy, który zapowiadał, że najbliższe 12 miesięcy będzie obfitować w nowe gry z serii. Nigdzie jednak nie powiedziano wprost, że chodzi też o jej drugą część, której odświeżeniem zajmuje się polski Bloober Team. Z drugiej strony już wcześniej było to bardzo prawdopodobne.

Zobacz też: Gry bez konieczności dostępu do internetu

Tak czy inaczej, wygląda na to, że fani obydwu popularnych marek muszą uzbroić się w jeszcze tylko trochę cierpliwości. Całe szczęście wszystkie znaki na niebie wskazują, że Konami już wkrótce będzie miało dla nich kilka pozytywnych informacji.

Źródło: Push Square

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.