Silent Hill 2 Remake na porównaniu z oryginałem. Odświeżona wersja mierzy się z krytyką graczy

Minionej nocy, podczas State of Play, Konami zaprezentowało nowy zwiastun oraz datę premiery odświeżonej wersji drugiego Silent Hilla. Dzieło stworzone przez polskie Bloober Team momentalnie zostało wzięte pod lupę na licznych porównaniach z oryginałem. Okazuje się jednak, że gracze nie do końca są zadowoleni z tego jak prezentuje się remake kultowej gry.

Silent Hill 2 Remake dokładnie porównane z oryginalną wersją

Porównanie Silent Hill 2 Remake z oryginałem

Po wczorajszej prezentacji Silent Hill 2 Remake, w serwisie YouTube momentalnie pojawiły się porównania przedstawiające sceny z wersji odświeżonej zestawione z oryginałem. Na filmach gołym okiem widać różnice w oprawie graficznej oraz w poszczególnych ujęciach z gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie wszyscy gracze są jednak zadowoleni z tego jak wygląda remake gry. W komentarzach pod porównaniami nie milkną głosy krytykujące oprawę graficzną dzieła Bloober Team, a w szczególności animacje i mimikę twarzy bohaterów. Na plus warto wspomnieć o tym, że otoczenie oraz sceneria gry wypadają naprawdę solidnie.

Premiera Silent Hill 2 Remake została ustalona na 8 października 2024 roku, a więc raczej mało prawdopodobne jest, aby gra do tego czasu przeszła gruntowne zmiany. Bloober Team ma nieco ponad 4 miesiące na ostatnie szlify swojego dzieła przed wypuszczeniem go na rynek.

A Wy jak oceniacie wygląd odświeżonej wersji Silent Hill 2? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: YouTube

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.