Silent Hill 2 Remake tworzony przez Bloober Team? Rzekome 3 screeny z gry Konami w sieci

Nowy Silent Hill grafika, przeciek

W maju wyciekły rzekome grafiki z nowego Silent Hilla. Ciężko było stwierdzić, czy pochodzą one z nowej gry, czy też remake’u odsłony marki, która na rynku widnieje już od minimum kilku lat. Teraz plotka dotycząca serii wraca niczym bumerang i wydaje się, że Konami opracowuje Silent Hill 2 Remake.

REKLAMA

Silent Hill 2 Remake już nie jest melodią przyszłości

Supposedly more images of this remake: Credit @alej135 pic.twitter.com/mifC9ucJ4D

— Andrew Marmo (@the_marmolade) September 4, 2022

Supposedly more images of this remake: Credit @alej135 pic.twitter.com/mifC9ucJ4D

— Andrew Marmo (@the_marmolade) September 4, 2022

Przeciek pochodzi od użytkownika alej135 na Twitterze (jego oryginalny post został usunięty, ale zrobiono kopie), który wrzucił na swój profil 3 screeny z potencjalnego Silent Hill 2 Remake. Na odpowiedź insidera o pseudonimie Dusk Golem, który bardzo dobrze zna japońskie firmy, nie musieliśmy czekać długo.

Osoba zdradzająca w przeszłości wiele ciekawych informacji o Resident Evil czy właśnie markach Konami potwierdziła, że udostępnione materiały z odświeżenia kultowego horroru ukazują Silent Hill 2 Remake w bardzo wczesnej wersji – jeszcze takiej, w której studio opracowujące grę przedstawiało swoje możliwości szefostwu, zanim mogło otrzymać zielone światło na tworzenie projektu. Co ciekawe, nad grą ma pracować polskie Bloober Team, twórcy The Medium.

Przeczytaj też: Kody do GTA 5

Ze słowami Dusk Golema zgadza się także redakcja VGC. Dziennikarze owego serwisu również uważają, że są to screeny z pokazowej wersji Silent Hill 2 Remake, co daje ogromną nadzieję na to, że pożądane odświeżenie rzeczywiście powstaje.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!