Silent Hill: Ascension na premierowym zwiastunie! Produkcję będzie można oglądać nie tylko na smartfonach

Silent Hill Ascension

Niedawno poznaliśmy oficjalną datę premiery Silent Hill: Ascension. Nietypowe, interaktywne doświadczenie zbliża się wielkimi krokami i już wkrótce będziemy mogli się z nim bliżej zapoznać. Genvid Entertainment zaprezentowało dzisiaj premierowy zwiastun i podzieliło się ciekawą informacją dotyczącą dostępności swojego projektu.

Silent Hill: Ascension – zwiastun premierowy. Tytuł będzie można obejrzeć także na PS4 i PS5

Zwiastun premierowy Silent Hill: Ascension

Powyższy zwiastun przedstawia zarys fabuły i prezentuje się bardzo klimatycznie. Silent Hill: Ascension to interaktywny projekt, w którym rozgrywka będzie opierać się na podejmowaniu decyzji w czasie rzeczywistym. Widzowie będą kierować fabułą przez oficjalną stronę gry oraz aplikację dostępną w Google Play oraz App Store. Zgodnie z dzisiejszym ogłoszeniem Genvid Entertainment to jednak nie wszystko.

Producenci ogłosili, że odcinki będzie można oglądać także na innych platformach. Będą one udostępniane w „pakietach” stworzonych z tygodniowych scen za pośrednictwem Sony Pictures Core. Aplikacja ta dostępna jest na PS4, PS5, telewizorach Bravia i wybranych smartfonach Xperia.

Zobacz także: Monitor gamingowy do 600 zł

Przypomnijmy, że Silent Hill: Acension zadebiutuje już 31 października 2023 roku. W Polsce będzie dostępne od godziny 3:00. Sprawdzicie nadchodzącą produkcję? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.