Silent Hill: Ascension z oficjalną datą premiery! Intrygujący horror zacznie straszyć jeszcze w tym miesiącu

Silent Hill: Ascension

Data premiery Silent Hill: Ascension pojawiła się w tym tygodniu w sklepie Google Play. Termin debiutu „interaktywnego doświadczenia” skierowanego do fanów serii Silent Hill nie został jednak wówczas oficjalnie potwierdzony przez deweloperów oraz wydawcę. Na szczęście Konami zdecydowało się odkryć karty i ujawniło, kiedy miłośnicy wspomnianej marki będą mogli zapoznać się z intrygującym tytułem.

Ujawniono datę premiery Silent Hill: Ascension. Twórcy dzielą się szczegółami na temat „interaktywne doświadczenia” dla fanów Silent Hill

Silent Hill: Ascensions – zwiastun z datą premiery

Okazuje się, że Silent Hill: Ascension rzeczywiście zadebiutuje na rynku 31 października 2023 roku o 3:00 czasu polskiego. Gracze będą natomiast mogli zapoznać się z produkcją za pośrednictwem oficjalnej strony gry. Dostępna będzie również aplikacja na urządzenia mobilne z system iOS i Android. W powyższym materiale wideo podzielono się natomiast kilka szczegółami na temat wspomnianego tytułu.

Silent Hill: Ascension przedstawi losy bohaterów rozsianych po całym świecie, którzy będą prześladowani przez przerażające potwory. Gracze, czy też raczej uczestnicy wydarzenia, będą natomiast – za sprawą swoich decyzji – wpływać na przebieg opowieści i los poszczególnych postaci. Twórcy podkreślają, że całość może potoczyć się na „wiele różnych sposobów” i sami nie są w stanie przewidzieć, w jaki sposób się zakończy.

Deweloperzy – począwszy od 31 października – będą każdego dnia przez 6 kolejnych miesięcy udostępniać nowe sceny. Gracze, którzy nie będą w stanie śledzić ich na żywo, będą mogli odtworzyć je w każdej chwili zarówno na stronie internetowej, jak i w dedykowanej aplikacji. Raz w tygodniu złożą się one natomiast w pełen odcinek, który ma stanowić swego rodzaju podsumowanie interakcji ze strony społeczności.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Genshin Impact

Na koniec warto przypomnieć, że Silent Hill: Ascension stanowi owoc współpracy pomiędzy firmą Konami, a zespołami Genvid Entertainment, Bad Robot Games, Behaviour Interactive oraz dj2 Entertainment. Zamierzacie sprawdzić „interaktywne doświadczenie” skierowane do fanów marki Silent Hill? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.