Silent Hill F oficjalnie! Pierwszy zwiastun gry, za którą odpowiadają twórcy Resident Evil: Re Verse

Silent Hill F

Podczas dzisiejszej konferencji Konami zapowiedziano nowe projekty z serii Silent Hill. Światło dzienne oficjalnie ujrzał Silent Hill 2 Remake, ale na tym nie koniec, ponieważ Japończycy pokazali jeszcze m.in. Silent Hill F. Jest to tajemniczo zapowiadająca się produkcja, za którą odpowiadają twórcy Resident Evil: Re Verse.

Pierwszy zwiastun Silent Hill F nie mówi wiele, ale za to ocieka klimatem

Zwiastun Silent Hill F

Tajemniczy zwiastun Silent Hill F można obejrzeć powyżej. Materiał ukazuje kilka niepokojących scen z młodą kobietą w roli głównej, jednak tak naprawdę w dalszym ciągu nie wiemy, czym będzie ta gra, bo twórcy nie podzielili się z nami żadnymi szczegółami. A skoro o twórcach mowa, to projekt opracowuje zespół Neobards Entertainment, który ma na swoim koncie m.in. Resident Evil: Re Verse, czyli kooperacyjną produkcję w uniwersum konkurencyjnej dla Silent Hill marki.

Przeczytaj też: Kierownica do PC – najlepsze modele

Data premiery Silent Hill F nie jest jeszcze znana. Nie wiadomo też, na jakich platformach zadebiutuje gra, ale możemy podejrzewać, że jedynie na PC i konsolach nowej generacji. A Wy co sądzicie o opublikowanym zwiastunie? Kupił Was, czy nie bardzo? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.