Silent Hill: The Short Message wkrótce trafi na platformy inne niż PS5

Silent Hill The Short Message

Silent Hill: The Short Message to krótka gra, która została niedawno wydana przez Konami. Jak na razie jest ona exclusivem PS5, ale wkrótce ulegnie to zmianie. Ekskluzywność produkcji jest bowiem tymczasowa.

Silent Hill: The Short Message to czasowy exclusive na PS5

Silent Hill: The Short Message doczekało się niezapowiedzianego wydania przez Konami kilka dni temu. Grze towarzyszył zwiastun Silent Hill 2, a ona sama w sobie jest czymś w rodzaju wprowadzenia do ożywienia całej serii.

Produkcja ta jest na razie dostępna wyłącznie na PS5. Wkrótce może to jednak ulec zmianie.

Oficjalny baner Silent Hill: The Short Message wskazuje bowiem, że gra jest wyłącznie czasowym tytułem ekskluzywnym PlayStation. Oznacza to, że po przynajmniej roku może trafić także na inne platformy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wobec tego całkiem prawdopodobne, że gra znajdzie się również przynajmniej na PC. Nic nie wyklucza także, aby została wydana na Xboxie Series X|S.

Niestety Konami nie sprecyzowało konkretnie, o jakie inne platformy chodzi. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość i poczekać na oficjalne komunikaty firmy.

Źródło: Twitter / Lost in Silent Hill

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.