Silent Hill: The Short Message z siedmiocyfrową liczbą graczy. Konami potwierdza wynik darmowej gry

Silent Hill The Short Message

Silent Hill: The Short Message nie zebrało najlepszych recenzji. Okazuje się jednak, że opinie branżowych mediów nie zniechęciły graczy. Wielu użytkowników postanowiło bowiem samodzielnie przetestować wspomnianą produkcję, która – zgodnie z przekazanymi informacjami – może pochwalić się niezłym wynikiem.

Konami ujawniło, ilu graczy pobrało Silent Hill: The Short Message

Konami poinformowało, że w ciągu 5 dni od premiery Silent Hill: The Short Message zdecydowało się pobrać ponad milion graczy. We wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X japońska firma podziękowała również wszystkim użytkownikom, którzy zdecydowali się sprawdzić wspomnianą produkcję.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W Silent Hill: The Short Message gracze wcielają się w Anitę, która trafia do opuszczonego i cieszącego się złą sławą bloku mieszkalnego. Bohaterka po krótkim czasie traci poczucie rzeczywistości, próbując stawić czoła własnym lękom i przerażającemu monstrum. Gra dostępna jest za darmo w PlayStation Store.

Na koniec warto przypomnieć, że Silent Hill: The Short Message trafiło wyłącznie na PlayStation 5. Mieliście już okazję zagrać we wspomnianą produkcję? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach.

Źródło: X

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.