Skate trafi na urządzenia mobilne? Zapowiedź testów zdaje się potwierdzać plotki

Skate 4

Zapowiedź nowego Skate’a wzbudziła niemałe zainteresowanie wśród graczy. Po latach próśb, błagań i nadziei na wielki powrót serii przyszła oficjalna zapowiedź Electronic Arts. Gra powstaje, ma za sobą już kilka playtestów, a najnowszy z nich sugeruje, że mobilna wersja gry może być w planach.

Skate dla fanów iOS i Androida

Skate 3
Skate 3

Deweloperzy nowego Skate’a jak na razie bardzo otwarcie prowadzili dyskusje na temat swojej gry. W lipcu zobaczyliśmy krótki fragment rozgrywki z wczesnego etapu produkcji, który miał jednocześnie zachęcić weteranów serii do udziału w testach. Zainteresowani sprawdzaniem Skate’a przed premierą fani regularnie dostają wiadomości w tej sprawie, a ostatnio zostali zapytani o preferowaną platformę.

Graczom nie umknął fakt, że obok PC, PlayStation i Xboxa znajdowała się również opcja „urządzenia mobilne”. Trudno traktować to oczywiście jako bezpośrednie potwierdzenie Skate’a na smartfonach. Electronic Arts na pewno stara się jednak zbadać preferencje swoich odbiorców. Jeżeli zainteresowanie będzie wystarczające, wydawca może zdecydować się na rozpoczęcie prac nad mobilnym portem.

Przeczytaj też: Gimbal do telefonu – najlepsze modele

Co sądzicie o potencjalnym debiucie Skate’a na smartfonach? Czy precyzyjne sterowanie poprzednich odsłon można łatwo przenieść na ekrany dotykowe? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!