Skate 4 na gameplayu. Twórcy przedstawiają grę i wspominają o testach

Skate 4

Niedawno pisaliśmy o tym, że Electronic Arts stopniowo będzie zaczynać promocję Skate 4 (technicznie po prostu nowego Skate’a). Po raz kolejny wiarygodny insider Tom Henderson się nie pomylił, ponieważ firma rzeczywiście uchyliła rąbka tajemnicy nt. gry.

Nowy Skate na pierwszym gameplayu prosto od EA

Nowy Skate – gameplay

Wczoraj został udostępniony krótki materiał, który przedstawił początki projektu (tworzenie mechanik), a także ukazał rozgrywkę z wersji „pre-pre-alpha”. Deweloperzy nie oszukują nikogo i mówią wprost: zanim nowy Skate zadebiutuje na rynku, minie jeszcze trochę czasu. Premiera Skate 4 odbędzie się nie wcześniej niż w 2023 roku.

Jednocześnie Electronic Arts zaprasza zainteresowanych do zostania „wtajemniczonymi insiderami”. Uruchomiono – na stronie Skate.game – zapisy do testów gry, dzięki którym najwięksi fani deskorolek powinni mieć możliwość sprawdzić ową pozycję jeszcze przed premierą.

Sprawdź także: Podstawowe informacje o Nvidia GeForce Experience

Warto w tym miejscu przypomnieć, że nowy Skate to nie jedyny sporych rozmiarów projekt, nad którym obecnie pracuje EA. Trzeba pamiętać o FIFIE 23, Need for Speed: Unbound, czy również Dragon Age: Dreadwolf. Te dwie pierwsze gry powinny ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z