Skull and Bones z masą nowej zawartości! Dwa nowe sezony zaprezentowane na Ubisoft Forward 2024

Skull and Bones

Ubisoft się nie poddaje i nie pozwala zatonąć statkowi, jakim jest Skull and Bones. Mimo hucznych zapowiedzi jakoby piracka przygoda była grą AAAA, tytuł nie osiągnął zakładanego sukcesu. Twórcy jednakże się tym faktem nie zniechęcają i zapowiadają do swojego dzieła masę nowej zawartości.

Skull and Bones doczeka się wielu nowości

Zwiastun nowych sezonów do Skull and Bones na Ubisoft Forward 2024

Nowa zawartość do Skull and Bones została zapowiedziana hurtowo. Ubisoft bowiem od razu ogłosił 2 nadchodzące sezony, z czego pierwszy startuje już dziś. Sezon 2 w Skull and Bones pozwoli graczon zmierzyć się z Megalodonem, natomiast sezon 3 zaoferuje głównego przeciwnika w postaci latającego orientalnego smoka.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oprócz nowych przeciwników, do gry trafi także mnóstwo pomniejszej zawartości. Gracze między będą mogli spróbować swoich sił w pojedynkach PvP 5 na 5. Produkcja zostanie także wzbogacona o mnóstwo nowych zadań oraz wyzwań czekających na wirtualnych piratów.

Gołym okiem widać, że Ubisoft robi wszystko, aby nie pozwolić umrzeć Skull and Bones. Czy jednak firmie uda się wyprowadzić swoją produkcję na prostą, to okaże się zapewne w przeciągu nadchodzących miesięcy.

Źródło: Ubisoft Forward 2024

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.