Skull and Bones zalicza opóźnienie w ostatniej chwili! Ubisoft podaje nową datę premiery

Skull and Bones

Skull and Bones to produkcja, której premiera pierwotnie miała mieć miejsce jeszcze w 2018 roku. Ostatecznie po wielu perturbacjach gra miała się ukazać 8 listopada bieżącego roku. Jak się jednak okazało, francuska firma postanowiła przesunąć ten termin dosłownie na ostatniej prostej.

Premiera Skull and Bones przesunięta na wiosnę 2023 roku

Skull and Bones
Skull and Bones

Ubisoft przekazał dziś, że premiera Skull and Bones została przesunięta na 9 marca 2023 roku. Co ciekawe, w opinii Francuzów gra jest ukończona, a dodatkowy czas poświęcony zostanie na dopracowanie i zbalansowanie produkcji. Jako swego rodzaju otarcie łez firma zapowiedziała, że ma w planach przeprowadzenie otwartej bety, do której zapisać się będą mogli wszyscy żądni pirackich przygód.

Przeczytaj też: Komendy do Minecraft

Nie są to niestety dobre wiadomości, ale pozostaje mieć nadzieję, że Ubisoft faktycznie dołoży wszelkich starań, aby ich pirackie dzieło ukazało się w jak najlepszym stanie technicznym. Na koniec przypominamy, że Skull and Bones na premierę dostępne będzie na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.