Skull & Bones wyciekło w sklepie Xbox. Gra zadebiutuje prawdopodobnie w listopadzie

Skull and Bones

W ostatnim czasie dość dużo słyszymy o Skull & Bones. Według założeń Ubisoftu gra miałaby ukazać się na rynku przed końcem obecnego roku fiskalnego, czyli do 1 kwietnia 2023 roku. Produkcja została niedawno oceniona przez agencję ratingową w Korei, a teraz miał miejsce wyciek na platformie Xbox wskazujący datę premiery.

Premiera Skull & Bones w listopadzie 2022 roku? Wiele na to wskazuje

Bazując na wpisie użytkownika o pseudonimie ALumia_Italia, który bacznie śledzi zaplecze sklepu Xbox, Skull & Bones miałby trafić – w wersji na PC, PS5, XSX|S oraz STADIA – na półki sklepowe 8 listopada 2022 roku. Informacja ta została natychmiast potwierdzona przez Toma Hendersona, który jest uznawany za jednego z najwiarygodniejszych insiderów.

Oprócz tego zamawiając tytuł Ubisoftu w przedsprzedaży, otrzymamy wiele bonusów, w tym cyfrowy artbook, paczkę premium ze specjalnymi premiami czy dwie dodatkowe misje.

Sprawdź także: Assassin’s Creed Valhalla z nową, darmową zawartością

Jeśli doniesienia się sprawdzą, to przez trwające już wakacje Ubisoft powinien szerzej zaprezentować Skull & Bones. Być może gra otrzyma nawet własną, długą prezentację.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.