Wyciekł gameplay ze Skull and Bones. Piracka gra Ubisoftu może zaciekawić

Skull and Bones

Skull and Bones to gra Ubisoftu, która została oficjalnie zapowiedziana jeszcze w 2017 roku. Przez długi czas o potencjalnym hicie było niezwykle cicho, przez co wielu graczy sądziło, że francuski producent mógł porzucić nową markę. Okazuje się jednak, że prace nad tą ciekawie zapowiadającą się grą o piratach cały czas trwają, a Ubisoft rzeczywiście próbuje doprowadzić do jej premiery. Potwierdza to gameplay ze Skull and Bones, który dopiero co wyciekł.

Gameplay ze Skull and Bones prezentuje kawałek rozgrywki

Ujawniony gameplay ze Skull and Bones

Do Sieci wyciekł fragment rozgrywki ze Skull and Bones. Sześciominutowe nagranie prawdopodobnie przedstawia sam początek rozgrywki i zostało przygotowane dla testerów gry, aby wyjaśnić im założenia nadchodzącej produkcji Ubisoftu. W tle słychać narratorkę, która opowiada o tym, czym jest Skull and Bones oraz jakie aktywności czekają na graczy.

Przeczytaj też: Liczba zakończeń w The Quarry robi wrażenie

Francuski wydawca umieścił już Skull and Bones w harmonogramie premier, a to oznacza, że debiut pirackiej gry Ubisoftu powinien nastąpić maksymalnie do 31 marca 2023 roku. Biorąc też pod uwagę fakt, że dopiero co wyciekł gameplay z testów, firma może powoli przygotowywać się do oficjalnej prezentacji dla szerszej publiczności. Na ten moment nie możemy być jednak czegokolwiek pewni — pozostaje nam tylko mieć nadzieje, że Skull and Bones będzie udaną produkcją, która prędzej czy później trafi na rynek.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z