Nadchodzący horror The Quary będzie miał aż 186 zakończeń

The Quarry

The Quarry to nadchodzący survival horror od studia Supermassive Games. Premiera tej ciekawie zapowiadającej się produkcji zbliża się wielkimi krokami, a my dowiadujemy się o niej coraz więcej. Teraz deweloperzy zdradzili, że w grze będzie aż 186 różnych zakończeń. Nie da się ukryć, że liczba robi wrażenie.

Gigantyczna liczba możliwych zakończeń w The Quarry

Premiera The Quarry została ustalona na 10 czerwca 2022 roku. Gra opowie historię dziewięciorga uczestników obozu letniego, którzy będą musieli zawalczyć o przetrwanie wśród morderczych miejscowych. Tak jak w Until Dawn — innej grze studia Supermassive Games — rozgrywka będzie tu mocno filmowa. Podejmowane przez gracza wybory będą miały ogromne znaczenie na kształtowanie historii jak i życie poszczególnych bohaterów.

W The Quarry będzie aż 186 różnych zakończeń, a scenariusz gry ma ponad 1000 stron. Kiedy aktorzy nagrywający swoje kwestie dostali go do rąk, musieli się mocno zdziwić, bo najczęściej pracują oni ze scenariuszami o długości na mniej więcej 100 stron. Mimo że blisko 200 zakończeń brzmi naprawdę imponująco, to z pewnością spora część z nich będzie do siebie bardzo podobna — np. jedynymi różnicami pomiędzy wybranymi zakończeniami mogą okazać się relacje pomiędzy poszczególnymi bohaterami.

Przeczytaj też: Cheaterzy w Call of Duty nie będą widzieć innych graczy

W każdym razie kombinacji jest wiele, a my z niecierpliwością czekamy, aż The Quarry trafi do sklepów. Gra będzie dostępna na PC, Xboxie One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z