Skull and Bones z kolejnym okienkiem wydawniczym. Jedno jest pewne – gra nie zadebiutuje w 2023 roku

Skull and Bones

Na początku września ze Skull and Bones pożegnała się dyrektor kreatywna. W oficjalnym komunikacie Ubisoft podkreślał natomiast, że gracze nie mają powodów do obaw, a przyszłość produkcji jest niezagrożona. Francuska firma nie ma jednak dobrych wieści dla osób, które liczyły na tegoroczną premierę wspomnianego tytułu.

Ubisoft ujawnia nowy termin premiery Skull and Bones. Gra ma zadebiutować na początku 2024 roku

Skull and Bones – zwiastun

W ostatnim raporcie finansowym Ubisoft określił bowiem nowe okienko wydawnicze dla Skull and Bones. Okazuje się, że francuska firma zamierza wydać wspomnianą produkcję w ostatnim kwartale bieżącego roku fiskalnego. Oznacza to, że gra ma zadebiutować na rynku w okresie od 1 stycznia do 31 marca 2024 roku.

Ubisoft niestety nie podzielił się żadnymi nowymi szczegółami na temat Skull and Bones. Graczom, którzy czekają na wspomnianą produkcję, nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i trzymać kciuki za deweloperów. Zainteresowanym pozostaje mieć również nadzieję, że gra nie zaliczy kolejnych opóźnień i rzeczywiście ukaże się na początku 2024 roku.

Zobacz też: Najlepsze gry na nudę

Skull and Bones powstaje z myślą o PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Początkowo deweloperzy planowali wydać grę również na konsolach ósmej generacji Sony i Microsoftu. Kilka miesięcy temu Ubisoft poinformował jednak, że wersja na PlayStation 4 i Xbox One została anulowana.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.