Sony zablokowało opcję składania preorderów na Skull and Bones. Firma zwraca pieniądze za zakupione egzemplarze

Skull and Bones

Niespełna dwa tygodnie temu Ubisoft poinformował o szóstym przesunięciu daty premiery Skull and Bones, co dla sporej części graczy nie było zbyt wielkim zaskoczeniem. Okazuje się jednak, że to nie koniec problemów francuskiego wydawcy, bo Sony postanowiło podjąć bardzo niespodziewane kroki. Część graczy jest zdezorientowana.

Sony bez żadnych wyjaśnień zwraca pieniądze za zakup przedpremierowe zakupy Skull and Bones

skull and bones ps store
Skull and Bones — karta produktu w PS Store

Okazuje się bowiem, że Sony postanowiło usunąć opcję składania przedpremierowych zamówień na Skull and Bones, jednocześnie zwracając pieniądze wszystkim tym, którzy wcześniej zdecydowali się na ten zakup.

Dziwnym zdaje się fakt, że Sony nie poinformowało graczy o takim obrocie spraw, gdzie wcześniej w podobnych sytuacjach użytkownicy otrzymali stosowne wiadomości mailowe.

Jak widać na powyżej grafice, karta Skull and Bones nadal informuje o premierze planowanej na 2023 roku, a jedynie co można zrobić to obserwować tę produkcję, lub dodać ją do listy życzeń.

Przeczytaj też: Najlepsze polskie gry

Zapewne decyzja o zwrocie środków została podjęta, ponieważ Skull and Bones zostało przesunięte na bliżej nieokreślony czas pomiędzy 2023 a 2024 rokiem. Niektórzy spekulują jednak, że gra może wyjść w obniżonej cenie, lub w ogóle zadebiutować w modelu free-to-play. Jak jest naprawdę? Czas pokaże.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z