Skull and Bones zadebiutuje w 2024 roku? Jest szansa, że gra wyjdzie z „deweloperskiego piekła”

Skull & Bones

Na temat problemów Skull and Bones napisano już wyjątkowo dużo tekstów, a wiele osób skreśliło tę pozycję, twierdząc, że nawet jeśli zadebiutuje, to okaże się wtopą. Mimo tego Ubisoft nie skreślił tego projektu, starając się wypuścić go na rynek za wszelką cenę. Gracze oczekujący na ten debiut mogą mieć spore powody do radości, bo nowe doniesienia wskazują na konkretny termin premiery, który nie jest tak odległy, jak mogłoby się to wydawać.

Dyrektor generalny Ubisoft Singapore potwierdza termin premiery Skull and Bones

Skull and Bones
Skull and Bones

W ramach zmiany miejsca pracy były już dyrektor generalny Ubisoft Singapore — Darryl Long — przekazał, że Skull and Bones powinno zadebiutować pomiędzy styczniem a marcem 2024 roku. Tym samym potwierdził on wcześniejsze doniesienia, które pojawiły się w ostatnim raporcie finansowym francuskiego wydawcy.

Sam Long został oddelegowany do singapurskiego oddziału firmy, aby walczyć z „toksyczną kulturą” studia. Misja ta najwidoczniej została zakończona, a jego obowiązki przejmie Jean-Francois Vallee.

Od pewnego wiadomości na temat problemów Skull and Bones pojawiały się dość regularnie. Szczególnie mocno odbiło się to w styczniu bieżącego roku, kiedy poza opóźnieniem tego projektu Ubisoft anulowało aż trzy inne gry.

Przeczytaj też: Smartfon do 2000 zł

Szansa, że projekt ten wreszcie wyjdzie z „deweloperskiego piekła” jest więc całkiem duża. Trzeba jednak mieć na uwadzę, że Skull and Bones może znowu zaliczyć jakiś poważny poślizg, rujnując tym samym plany finansowe Ubisoftu.

Czekacie jeszcze na tę produkcję? A może całkowicie zapomnieliście o tym pirackim projekcie? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.