Skull and Bones z kolejnym mocnym trailerem. Wspomniano o cross-playu i ukazano wyposażenie statku

Skull and Bones

Skull and Bones, po wielu problemach, finalnie zadebiutuje na rynku. Pierwsza prezentacja gry wywołała dość mieszane uczucia wśród społeczności, więc deweloperzy postanowili przygotować kolejne materiały z pirackiej, sieciowej pozycji, które pokazali podczas wrześniowego Ubisoft Forward.

REKLAMA

Skull and Bones otrzyma pełne wsparcie cross-playu

Skull and Bones – trailer

Zwiastun pokazał to, ile serca muszą wkładać piraci, aby mieć możliwość zostania „ważnym graczem” na morzu. Na wodach wręcz nie ma koleżeństwa, a każdy z odbiorców będzie grał do własnej bramki. Dzięki nowym materiałom dowiedzieliśmy się, w jaki sposób zdobędziemy nowe skarby, które potem sprzedamy na wybranych zatokach. Poświęcono również trochę czasu na ukazanie systemów, poprzez które zmienimy czy ulepszymy wyposażenie/wygląd naszego statku.

Skull and Bones – gameplay

Ponadto zdradzono, że Skull and Bones otrzyma pełne wsparcie cross-playu. Niezależnie od tego, na jakiej platformie gramy, połączymy się bez żadnych problemów ze znajomymi czy graczami, którzy korzystają z innych sprzętów.

Przeczytaj też: Jaki router do domu?

Premiera Skull and Bones jest zapowiedziana na 8 listopada 2022 roku, a tytuł trafi na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S, omijając przy tym poprzednią generację konsol.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!