Intrygująca gra zmierza do Xbox Game Pass! W tle magia i skradanie podszyte klimatem noir

Xbox Game Pass

Dzisiejsze wydarzenie Xbox Partner Preview wręcz obfitowało w zapowiedzi wielu ekscytujących gier. Poza zapowiedzią Unknown 9 Awakening otrzymaliśmy nagłą premierę kolekcji STALKER Legends of the Zone Trilogy. Nie brakło też miejsca na tytuły, które trafią do Xbox Game Pass, a Sleight of Hand jest jedną z nich.

Sleight of Hand trafi do Xbox Game Pass

Sleight of Hand – trailer

Zabawa w Sleight of Hand ma opierać się na mechanikach skradania, choć swego rodzaju modyfikatorem będą tutaj magiczne sztuczki (a raczej karty), które będziemy mieli na podorędziu. Bohaterką pozycji jest Lady Luck, była detektyw z okultystyczną przyszłością, która musi podjąć się swojego ostatniego, niezwykle trudnego zadania.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Karty dostępne w naszym arsenale mają nam umożliwiać skuteczniejsze przemieszczanie się pomiędzy wrogami. Oczywiście nikt nie zabroni nam używać magii przeciwko naszym wrogom, co dodatkowo dodaje produkcji ciekawego klimatu. Wszystko to dodatkowo podszyte jest klimatem filmu noir, co jeszcze bardziej tę grę uatrakcyjnia.

Premiera Sleight of Hand, a zarazem dodanie tej pozycji do Xbox Game Pass zaplanowane zostało na 2025 rok. Dokładny termin nie został jeszcze podany. Trzeba więc czekać, ale zdaje się, że będzie warto!

Źródło: YouTube: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.