Remake Slender: The Arrival kwestią czasu? Blue Isle Studios zaprezentowało intrygujący teaser

Slender The Arrival

Minęło już ponad 10 lat od wydania ostatniej gry o Slender Manie. Wszystkim wydawało się, że postać ta jest już raczej zapomniana. Blue Isle Studios ma jednak najwidoczniej co do niej nowe plany, bo właśnie opublikowało teaser, który wskazuje na jej rychły powrót w remake’u Slender: The Arrival.

Slender: The Arrival doczeka się remake’u?

Teaser opublikowany przez Blue Isle Studios

Co niektórzy pamiętają pewnie czasy popularności creepypast internetowych, które już dawno temu odeszły w niebyt. Na ich kanwie powstał Slender Man – ubrana w garnitur, mroczna postać z długimi rękami, która doczekała się dwóch gier ze swoim udziałem.

Ostatnią z nich było właśnie Slender: The Arrival, za którą odpowiada Blue Isle Studios. Opublikowany dziś teaser wskazuje, że to właśnie ta produkcja otrzyma najprawdopodobniej swój remake.

Poszlaką w tej sprawie jest oficjalna strona internetowa gry, na której umieszczono intrygujący licznik. Odliczanie zakończy się 28 lipca, co jest najpewniej datą ujawnienia kolejnych informacji o nadchodzącym tytule.

Oczywiście równie dobrze może okazać się, że wkrótce będziemy świadkami zapowiedzi kompletnie nowej odsłony cyklu. W takim przypadku mielibyśmy jednak raczej do czynienia z większym wykorzystaniem nazwy samego Slender Mana, a nie dotychczasowych zasobów The Arrival.

Zobacz też: Najlepsze gry point and click

Warto wspomnieć, że sam Slender Man ma też na koncie swój debiut na wielkim ekranie, który zaliczył w 2018 roku. Poświęcony mu film nie zdobył jednak serc fanów ani krytyków.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.