Sony INZONE H3, H7 i H9 to prawdopodobnie nowe słuchawki od Sony. Nadchodzą też monitory?

Słuchawki Sony Inzone

Gracze mogą korzystać z wielu dodatkowych akcesoriów stworzonych z myślą o posiadaczach PlayStation 5. Wiele wskazuje na to, że niebawem dojdą kolejne gadżety, ponieważ – jak podaje portal 91mobiles powołujący się na Steve’a Hemmerstoffera, znanego również pod pseudonimem Onleaks – Sony opracowuje nową serię (Sony INZONE) słuchawek, która ma wyróżniać się m.in. dźwiękiem przestrzennym 360 stopni. Tom Henderson dodał, że Japończycy mają pracować również nad monitorami dla graczy.

Sony INZONE H3

Sony INZONE H3
Sony INZONE H3

Pierwsze z urządzeń rzekomo będzie nosić nazwę Sony INZONE H3. Ma ono posiadać mikrofon, wskaźnik LED, port USB typu C, przycisk odpowiadający za redukcję szumów i wybierania trybów dźwiękowych otoczenia, a także kółko, które pozwoli dostosować głośność dźwięku. Na pokładzie znajdzie się też dźwięk przestrzenny. Dodatkowo to jedyne słuchawki przewodowe w tym zestawieniu.

Sony INZONE H7

Sony INZONE H7
Sony INZONE H7

Drugimi słuchawkami na liście mają być Sony INZONE H7. Sprzęt podobno posiada te same funkcje i wygląda wręcz identycznie jak ten z podpisem H3, a różni go jedynie mikrofon białego koloru i przycisk, który służy do aktywowania funkcji Bluetooth oraz parowania z innymi urządzeniami. Jednocześnie ta wersja słuchawek także będzie posiadała w zestawie kabel USB typu C, który pozwoli podłączyć sprzęt starą, sprawdzoną metodą.

Sony INZONE H9

Sony INZONE H9
Sony INZONE H9

Trzecie, a zarazem ostatnie nowe słuchawki z rzekomo nadchodzącej serii Sony wyglądają tak samo, jak te z podpisem H7 (nie licząc bonusowej diody LED) i wyróżniają się tymi samymi funkcjami, ale mają zaoferować dodatkowo aktywną redukcję szumów.

Monitory Sony INZONE

Informacje podane przez serwis 91mobiles potwierdził Tom Henderson, który uważa, że Sony rzeczywiście szykuje serię sprzętów INZONE. Co jednak ciekawe, prawdopodobnie nie będą to wyłącznie słuchawki. Na łamach portalu Exputer zasłużony insider zdradził, że korporacja ma zapowiedzieć w przyszłości również dwa gamingowe monitory.

Pierwszy z nich ma zaoferować rozdzielczość 4K przy odświeżaniu 144Hz, a drugi – rozdzielczość Full HD (1080p) przy 240Hz. To idealne modele pod PS5, ponieważ konsola nie obsługuje chociażby 1440p (QHD). Ponadto urządzenia mają posiadać funkcje, dzięki którym każdy z graczy zobaczy na ekranie liczbę FPS-ów czy czas rozgrywki, lecz podobnych opcji ma być zdecydowanie więcej.

Sprawdź także: Sony wycofuje PS Plusa z zewnętrznych sklepów

Nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać, aż japońska korporacja oficjalnie ujawni nadchodzące urządzenia (o ile w ogóle to zrobi).

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z