Smite 2 otrzyma alfa testy! Twórcy zapraszają do sprawdzenia swojej produkcji

SMITE 2

Choć od wielu lat na rynku gier typu MOBA niepodzielnie rządzi League of Legends, to nie oznacza to wcale, że oprócz tytułu od Riot Games nie ma nic ciekawego w tym segmencie. Jedną z popularniejszych produkcji tego typu jest również Smite, którego kontynuacja została zapowiedziana w styczniu tego roku. Po paru miesiącach od ogłoszenia sequelu Hi-Rez Studios zaprasza sympatyków gatunku na weekendowe wypróbowanie Smite 2 w wersji alfa.

Smite 2 — twórcy zapraszają na weekendowe alfa testy

Smite 2 — ogłoszenie startu alfy

Po 10 latach od premiery pierwszej części Smite 2 został zapowiedziany na styczniowych Mistrzostwach Świata Smite. Twórcy zdecydowali się stworzyć nową część z powodu ograniczeń związanych z silnikiem Unreal Engine 3. By móc w pełni realizować plany dotyczące rozwoju produkcji studio zdecydowało się na przeniesieniu kontynuacji na Unreal Engine 5.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Teraz deweloperzy dają fanom możliwość przetestowania Smite 2. W opublikowanym niedawno komunikacie prasowym studio zapowiedziało alfa testy, które odbędą się w długi weekend od 2 do 5 maja 2024 roku. W trakcie testów gracze będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w trybie Conquest, zaznajomić się z 14 grywalnymi bogami. Twórcy niestety nie zdradzili, jakie konkretnie to będą postacie.

Gracze mogą kupić wersję Smite 2 Founders, Deluxe lub Ultimate, by mieć pewność wzięcia udziału w testach. W Polsce koszt tych edycji to odpowiednio 122 zł, 244 zł i 406 zł.

Premiera Smite 2 zaplanowana jest na 30 lipca 2024 roku. Tytuł będzie dostępny na PC, Steam Deck, Xbox Series X|S i PlayStation 5, a także zapewnić ma fanom możliwość gry międzyplatformowej dzięki funkcji cross-play.

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Igor Twardowski
Redaktor działów Newsy & Promocje

Niespełniony filmoznawca i scenarzysta, który pierwsze kroki w grach stawiał w Tomb Raider II i pierwszym Diablo. Miłośnik Gothica i Heroesów. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.