Niespodzianka: Smoke and Sacrifice za darmo dla posiadaczy Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate

Smoke and Sacrifice

Wszyscy lubimy odbierać darmowe gry na PC czy konsole, za które zwykle trzeba zapłacić. Tak się składa, że teraz posiadacze subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą zgarnąć Smoke and Sacrifice całkowicie za darmo. Mimo że nie jest to zbyt popularna produkcja, to zebrała ona całkiem niezłe oceny.

Smoke and Sacrifice za darmo, ale jedynie z XLG lub XGPU

Zwiastun Smoke and Sacrifice

Smoke and Sacrifice to połączenie gry RPG i survivalu, które ukazało się na rynku w 2018 roku. Główną bohaterką opowieści jest kobieta, która złożyła swoje dziecko w ofierze życiodajnemu drzewu. Niestety okazuje się, że nie wszystko jest takie, jak mogłoby się wydawać, więc protagonistka obiera sobie za cel poznanie prawdy o tym, co tak naprawdę stało się z jej dzieckiem.

Przeczytaj też: Dwie pierwsze gry w Games with Gold na czerwiec 2022 dostępne do pobrania

Aby odebrać Smoke and Sacrifice za darmo, w pierwszej kolejności należy udać się na stronę gry w koreańskim Xbox Store. Następnie należy zalogować się na swoim koncie z aktywną subskrypcją Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate i wcisnąć duży zielony przycisk tuż pod okładką gry, zatwierdzając cały proces. Po wykonaniu tej czynności produkcja zostanie dopisana do naszego konta i będzie można w nią grać tak długo, jak nasz abonament XLG lub XGPU będzie aktywny. Smoke and Sacrifice zadziała na Xboxie One oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z