Smurfs Kart zapowiedziane! Nadchodzi intrygująca gra dla młodszych odbiorców

Smurfs Kart

Smurfs Kart to dopiero co zapowiedziana gra dla dzieci na Nintendo Switch. Pierwsze, oficjalne materiały wskazują, iż będzie to gratka dla młodszych odbiorców, którzy chcą miło i wesoło spędzić czas przy przenośnej konsoli Japończyków.

REKLAMA

Smurfs Kart może być czarnym koniem 2022 roku dla posiadaczy Nintendo Switcha

Pieczę nad produkcją sprawuje Microids – ten sam zespół odpowiadał w przeszłości za ciepło przyjęte na rynku The Smurfs – Missions Vileaf. Nie znamy obecnie zbyt wielu szczegółów na temat Smurfs Kart oprócz tego, iż główną rolę w rozgrywce odegra ściganie się pojazdami po różnych arenach przepełnionych skrótami. Wybierzemy własny pojazd i smerfa, a każda z postaci będzie posiadać unikalne zdolności urozmaicające zabawę.

Odbiorcy będą mogli zagrać samemu lub z przyjaciółmi czy rodziną w trybie kooperacji. Pod znakiem zapytania stoi tryb multiplayer, ale bardzo możliwe, że i on zostanie przygotowany przez Microids.

Sprawdź też: Jak odblokować rynek Steam?

Premiera Smurfs Kart jest przewidziana na końcówkę 2022 roku, a odbędzie się ona wyłącznie na konsolach Nintendo Switch. Powyżej sprawdzicie także pierwsze oficjalne screeny z gry.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!