Sniper Elite 5 z obszerną aktualizacją. Rebellion wypuszcza nową mapę i zapowiada dalsze wsparcie

Sniper Elite 5

Sniper Elite 5 pod koniec maja będzie obchodzić pierwszą rocznicę swojej premiery. Gra przyjęła się solidnie, zebrała dobre opinie wśród krytyków, a przez ostatnie pół roku tryb multiplayer był regularnie wspierany. Proces ten prędko nie dobiegnie końca.

Nowa mapa Sniper Elite 5

Zwiastun Sniper Elite 5

Na oficjalnej stronie gry pojawił się obszerny wpis zapowiadający różne nowości i informujący o darmowej aktualizacji dla posiadaczy Sniper Elite 5. Fani mogą już teraz rozpocząć rywalizację na nowej mapie Landing Zone i odebrać paczkę zimowych skinów do broni.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co więcej, Rebellion jasno dał do zrozumienia, że nie planuje prędko kończyć wsparcia dla swojej gry. Oficjalnie zapowiedziano już drugi sezon Sniper Elite 5, który wprowadzi dwie nowe misje kampanii, sześć zestawów broni, dwa zestawy skinów i cztery alternatywne wyglądy do postaci.

Przeczytaj też: Karta graficzna do 1000 zł – jaką kupić?

Multiplayer Sniper Elite 5 nie konkuruje może z Fortnite czy Call of Duty pod względem liczby graczy, ale jest bardzo wyjątkowy w porównaniu do większości popularnych FPS-ów. Rebellion najwyraźniej widzi ten potencjał i chce dalej dostarczać swojej społeczności nową zawartość.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.