SnowRunner już dostępny w Xbox Game Pass

SnowRunner

Wczoraj zupełnie niespodziewanie dowiedzieliśmy się, że już dzisiaj do biblioteki usługi Xbox Game Pass trafi lubiany SnowRunner. Microsoft słowa dotrzymał, bo gra jest już dostępna w abonamencie.

SnowRunner dostępny w Xbox Game Pass

Zwiastun SnowRunner z elementami rozgrywki

SnowRunner to symulacja pozwalająca pokierować potężnymi pojazdami wielu popularnych marek takich jak m.in. Ford czy Chevrolet. Do dyspozycji gracza oddano ciekawy, otwarty świat. Zgodnie z zapowiedzią gra trafiła już do subskrypcji Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Jest dostępna zarówno na PC, konsolach (Xbox One, Xbox Series X|S), jak i w chmurze.

Wszyscy zainteresowani SnowRunnerem mogą już rozpocząć pobieranie. Cieszycie się z obecności tej produkcji w Game Passie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z