Sonic Frontiers — aktualizacja 1.10 już drodze! Twórcy zapowiadają wiele poprawek i usprawnień

Sonic Frontiers

Premiera Sonic Frontiers już za nami i trzeba przyznać, że był to całkiem udany debiut kolejnej odsłony przygód Niebieskiego Jeża. Niestety, nie jest to produkcja wolna od wad, a wielu recenzentów i graczy wskazuje, że jej głównymi problemami są dość słaba wydajność i spora liczba błędów. Sega zdając sobie z tego sprawę, zapowiedziała pierwszą poważną aktualizację.

Aktualizacja 1.10 do Sonic Frontiers ma naprawić najbardziej rażące błędy i poprawić wydajność

<『ソニックフロンティア』情報>
本作のPlayStation®4/PlayStation®5版向け「パッチ1.10」の配信を開始しました。
より快適に本作をお楽しみいただくために、アップデートの適用をお願い致します。

※他機種についても近日中に各地域で順次配信予定です。#ソニックフロンティア pic.twitter.com/Wo5Kjec3Kl

— ソニック・ザ・ヘッジホッグ【公式】 (@SonicOfficialJP) November 25, 2022

<『ソニックフロンティア』情報>
本作のPlayStation®4/PlayStation®5版向け「パッチ1.10」の配信を開始しました。
より快適に本作をお楽しみいただくために、アップデートの適用をお願い致します。

※他機種についても近日中に各地域で順次配信予定です。#ソニックフロンティア pic.twitter.com/Wo5Kjec3Kl

— ソニック・ザ・ヘッジホッグ【公式】 (@SonicOfficialJP) November 25, 2022

W ciągu kilku najbliższych dni do Sonic Frontiers trafi aktualizacja 1.10, w ramach której usunięty ma zostać błąd, który prowadził do zawieszania się produkcji. Naprawiony ma zostać także problem powodujący, że boss na Chronos Island znikał w niewyjaśnionych okolicznościach. Na uwagę zasługuje także zapowiedziane „ulepszenie wydajności gry”, które szczególnie powinno zainteresować posiadaczy Nintendo Switch, bo na tej konsoli uświadczyć można najwięcej kłopotów z płynnością.

Nie są to jedyne zmiany, twórcy bowiem ogłosili, że usprawnieniu ulegnie interfejs gry, choć dokładnie nie wiadomo co może to oznaczać. Dodatkowo deweloperzy zajęli się problemami dotyczącymi stabilności tego tytułu oraz naprawili bugi w ścieżkach dźwiękowych.

Przeczytaj też: Jaki dekoder DVB – T2 wybrać?

Aktualizacja 1.10 do Sonic Frontiers na razie udostępniona została w niektórych regionach świata, wyłącznie na PS4 i PS5. Oczywiście patch trafi na wszystkie platformy na całym świecie, jednak nie wiadomo dokładnie kiedy. SEGA w oficjalnym wpisie stwierdziła jedynie, że nastąpi to „w najbliższej przyszłości”.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z