Sonic Frontiers bije rekordy popularności serii. Gra ma bardzo dużo fanów na Steamie

Sonic Frontiers

Sonic Frontiers na pewno nie jest grą idealną. W oczach wielu fanów serii Sonic Team jest jednak na drodze do produkcji mającej potencjał na rywalizację z Nintendo. Entuzjazm miłośników Sonica widać bardzo wyraźnie po liczbie graczy na Steamie.

Sonic Frontiers z nowym rekordem graczy online

Zwiastun Sonic Frontiers

Sonic Frontiers udało się ustanowić nowy rekord liczby graczy online. W najlepszym momencie w grze było 19,181 osób, co jest wynikiem niemalże dwukrotnie lepszym od poprzedniego rekordzisty, Sonic Mania. Dla porównania, tak prezentuje się ta sama wartość dla poprzednich odsłon serii:

  1. Sonic Frontiers – 19,181
  2. Sonic Mania – 11,937
  3. Sonic & All-Stars Racing Transformed – 5,861
  4. Sonic Origins – 2,668
  5. Sonic Forces – 2,058
  6. Sonic Generations – 1,686
  7. Team Sonic Racing – 1,056
  8. Sonic Lost World – 252

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Nintendo Switch po polsku

Niecałe 20 tysięcy wypada oczywiście dosyć blado obok Elden Ring, PUBG czy Counter-Strike’a, ale dla samego Sonica jest to wynik imponujący. Gra zebrała również solidne recenzje, cieszy się popularnością wśród fanów i potrafi podobno dostarczyć sporo frajdy. Następna produkcja Sonic Team może być jeszcze bardziej ekscytująca.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z