Fragmenty gameplayu z Sonic Frontiers w sieci. Platformówka prezentuje się intrygująco

Sonic Frontiers

Sonic Frontiers jeszcze w 2022 roku powinien ujrzeć światło dzienne na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch. Do tej pory twórcy nie byli chętni ujawniać wiele materiałów z gry, aż do teraz gdy jedna z redakcji otrzymała pozwolenie na sprawdzenie nowego Sonica.

Sonic Frontiers na pierwszym gameplayu!

Gameplay z Sonic Frontiers

Jak poinformował serwis IGN, w nadchodzącej edycji IGN First pojawi się wiele treści dotyczących produkcji SEGI. Twórcy podgrzewają atmosferę przed szczegółami związanymi z Sonic Frontiers, wrzucając na Twittera fragmenty rozgrywki przedstawiające, jak obecnie w praktyce wygląda ich gra. Na więcej materiałów musimy poczekać minimum do dzisiaj, dokładnie do godziny 18:00 czasu polskiego, kiedy to rozpocznie się kolejne IGN First.

Sprawdź także: Najlepsze gry dla dzieci na Nintendo Switch

Według założeń deweloperów z Sonic Team nadchodząca część kultowej marki ma być ogromnym krokiem naprzód. Twórcy chcą zapewnić rozwiniętą rozgrywkę, która uraduje nie tylko zagorzałych fanów serii, ale także entuzjastów platformówek czy też gier przygodowo-zręcznościowych.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z