Gameplay z Sonic Frontiers. SEGA pokazuje 7 minut z rozgrywki

Sonic Frontiers

Kilka godzin temu pisaliśmy o udostępnionym w sieci fragmencie gameplayu z Sonic Frontiers. Tak się składa, że teraz SEGA udostępniła znacznie dłuższy materiał przedstawiający rozgrywkę w nadchodzących przygodach niebieskiego jeża. Nagranie trwa ponad 7 minut i dobrze obrazuje, czego się spodziewać.

Sonic Frontiers – gameplay

7-minutowy gameplay z Sonic Frontiers

Sonic Frontiers to najnowsza odsłona przygód niebieskiego jeża od firmy SEGA. Na pierwszym dłuższym gameplayu możemy zobaczyć otwarty, różnorodny świat gry, a także podziwiać samego Sonica w akcji. Niestety na materiale nie pokazano walki, więc na prezentację tego elementu rozgrywki musimy jeszcze poczekać.

Przeczytaj też: Gry w PS Plus na czerwiec 2022

Sonic Frontiers ukaże się na PC, Xboxie One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch. Dokładana data premiery gry wciąż pozostaje tajemnicą, choć produkcja ma zadebiutować jeszcze w 2022 roku. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.