Sonic Frontiers w dwóch trybach wydajności na PS5? Tak twierdzi jeden z uczestników targów

Sonic Frontiers

Gry z Soniciem w roli głównej kojarzą się z prędkością i dynamiką. Nic zatem dziwnego, że gracze oczekują od nich płynnej rozgrywki. Jak ta będzie prezentować się w przypadku Sonic Frontiers na PlayStation 5? Podobno w grze mają pojawić się dwa tryby — wydajności i grafiki.

Sonic Frontiers na PS5 – ile klatek na sekundę?

Sonic Frontiers
Sonic Frontiers

Na Twitterze głos zabrał użytkownik o nicku tadanohi, który miał mieć okazję porozmawiać z przedstawicielem Segi w trakcie trwania tegorocznej odsłony Tokyo Games Show. Zapytany o tryby wydajności w Sonic Frontiers przyznał, że w przypadku wersji na PlayStation 5 dostępne będą dwa: pierwszy pozwoli na wyświetlenie obrazu w rozdzielczości 4K i 30FPS, drugi zagwarantuje 60FPS przy jakości Full HD.

Zobacz też: Kody do The Sims 4

Dylematów nie będą mieć natomiast posiadacze PS4 oraz Nintendo Switch. Starsza konsola Sony zagwarantuje jakość na poziomie 1080p i 30 klatek na sekundę, Switch natomiast mniej okazałe 720p. Nie wiadomo jednak, co z konsolami od Microsoftu. Do premiery zostało jeszcze trochę czasu, gdyż zaplanowana została na 8 listopada 2022 roku. Na razie warto zapoznać się z najnowszym trailerem Sonic Frontiers.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.