Sonic Frontiers z nowym zwiastunem na Tokyo Game Show 2022

Sonic Frontiers

Premiera Sonic Frontiers już wkrótce, a SEGA wciąż stara się podtrzymać zainteresowanie tytułem udostępniając coraz to nowe fragmenty gameplayu. Przy okazji targów Tokyo Game Show 2022 firma postanowiła jeszcze raz przypomnieć graczom o swojej nadchodzącej produkcji, publikując zupełnie nowy zwiastun.

REKLAMA

Nowy zwiastun Sonic Frontiers ukazuje przygotowania do walki z bossem

Sonic Frontiers — zwiastun udostępniony podczas TGS 2022

Na krótkim wideo przedstawione zostały ukazane różne fragmenty rozgrywki, prezentujące nowe możliwości Sonica. Widać na nim, że Niebieski Jeż korzysta ze swoich umiejętności nie tylko, by walczyć z przeciwnikami, ale także dostawać się w pozornie niedostępne miejsca czy wzbijać się wysoko w powietrze. Na koniec ukazano także przygotowania do pojedynku z dość pokaźnym bossem, lecz w momencie jego rozpoczęcia zwiastun się kończy.

Przeczytaj też: Jaki zasilacz do komputera kupić?

Trzeba przyznać, że nowy trailer prezentuje się naprawdę dobrze i wiele wskazuje na to, że gra pozytywnie zaskoczy wielu fanów. Ostatecznie wszystko okaże się po premierze Sonic Frontiers, która odbędzie się 8 listopada 2022 roku. Produkcja SEGI trafi na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!