Sonic Frontiers na 15-minutowym gameplayu. Tak wygląda nadchodząca gra z jeżem w roli głównej!

sonic frontiers

Po ogłoszonej niedawno dacie premiery gry Sonic Frontiers, przyszedł czas na kolejne nowości z uniwersum pędzącego jeża. Tym razem do sieci trafił dość spory, bo trwający aż 15 minut gameplay. Gra zmierza na rynek wielkimi krokami!

Gameplay z Sonic Frontiers

Gameplay Sonic Frontiers

Szybkie tempo rozgrywki, dynamiczna i nieustająca akcja, zwinny i niebieski jeż – to pewne stałe elementy serii, które pojawią się również w najnowszej odsłonie. Twórcy chcą przenieść swoją markę na nową generację, a reakcje fanów po obejrzeniu materiału sugerują, że misja ta może się udać.

Zobacz też: Soundbar do telewizora

Jak czytamy w komentarzach w serwisie YouTube, gracze chwalą m.in. odpowiednią prędkość przyspieszenia. Te nie jest zbyt przesadzone, dzięki czemu gracz nadal ma kontrolę nad postacią. Do gustu przypadły również projekty poziomów oraz walka. Całość wygląda dobrze i klasycznie, dlatego fani serii nie powinni być zawiedzeni. Premiera już niedługo, ponieważ Sonic Frontiers ukaże się na rynku 8 listopada 2022 roku. Gra trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.