Zapowiedziano Sonic Origins. To kolekcja zremasterowanych klasyków

Sonic Origins

Zapowiedziano Sonic Origins, czyli kompilację zremasterowanych gier z serii Sonic. W pakiecie znajdzie się kilka kultowych klasyków, które będziemy mogli ograć zarówno w oryginalnej, jak i ulepszonej oprawie graficznej. Premiera już niedługo.

Sonic Origins oficjalnie — kiedy premiera?

Zwiastun Sonic Origins

Firma SEGA zapowiedziała Sonic Origins. W skład kompilacji wchodzi aż 5 kultowych tytułów: Sonic the Hedgehog, Sonic the Hedgehog 2, Sonic the Hedgehog 3, Sonic CD i Sonic & Knuckles. Oczywiście w ramach pakietu wszystkie tytuły zostały zremasterowane — poprawiono tekstury i podbito rozdzielczość. Co ciekawe, zestaw zaoferuje też tryb Classic, w ramach którego będzie można przeżywać przygody niebieskiego jeża w oprawie audiowizualnej rodem z konsoli Sega Genesis.

Ponadto w tytułach z pakietu Sonic Origins twórcy przygotowali dodatkowe lokacje oraz nowe animacje rozpoczynające i kończące zabawę. Za zbierane w grach monety będzie można odblokowywać dodatkową zawartość.

Przeczytaj też: Data premiery Loot River

Premiera Sonic Origins odbędzie się 23 czerwca 2022 roku. Zestaw zadebiutuje na komputerach PC, Xboxie One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch. Zamówienia przedpremierowe będzie można składać od jutra. Osoby, które zdecydują się na zakup Sonic Origins w preorderze, otrzymają kilka bonusów.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z