Sons of the Forest najbardziej pożądaną grą na Steam. Sequel The Forest wyprzedza nawet Starfielda

Sons of the Forest

Premiera Sons of the Forest już w przyszłym tygodniu. Kontynuacja udanego The Forest dostępna będzie początkowo we wczesnym dostępie, ponieważ twórcy chcieli uniknąć kolejnego opóźnienia. Tymczasem okazuje się, że nadchodząca produkcja studia Endnight Games jest obecnie najbardziej pożądaną grą wśród użytkowników Steama.

REKLAMA

Sons of the Forest cieszy się na Steam większym zainteresowaniem od Starfielda

Sons of the Forest

Sons of the Forest znajduje się obecnie na szczycie rankingu gier najchętniej dodawanych do listy życzeń na platformie Valve. W chwili pisania tej wiadomości na produkcję studia Endnight Games czeka ponad 190 tysięcy graczy. Na drugim miejscu podium znajduje się dotychczasowy lider wspomnianego zestawienia – Starfield.

Nadchodzące RPG studia Bethesda do swojej listy życzeń dodało ponad 183 tysiące użytkowników platformy Valve. Niewykluczone jednak, że „Skryim w kosmosie” zainteresuje szersze grono graczy po wyczekiwanej prezentacji, na którą – jak się okazuje – trzeba będzie jeszcze nieco poczekać.

Zobacz też: Najlepsze klawiatury mechaniczne do 200 zł

Na koniec warto przypomnieć, że Sons of the Forest zadebiutuje wyłącznie na komputerach osobistych już 23 lutego. Jak wspomnieliśmy na początku wiadomości, produkcja studia Endnight Games dostępna będzie początkowo we wczesnym dostępie. Wy również czekacie na kontynuację The Forest? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!