Pokaz Starfield może zaliczyć opóźnienie. Bethesda nie jest gotowa

starfield

Bethesda drażni się ze swoimi fanami. Wydawało się, że od premiery Starfield dzielą nas już tylko miesiące. Gra wciąż może co prawda zadebiutować bez dalszych opóźnień, ale dłużej przyjdzie nam na pewno poczekać na jej oficjalną prezentację.

Pokaz Starfield opóźniony

Starfield Discord
Informacja z Discorda Bethesdy

Głos w sprawie wyczekiwanego pokazu Starfielda zabrał ostatnio Community Manager Bethesdy, VaultOfDeadalus. Na Discordzie opublikował krótką informację o trwających przygotowaniach do prezentacji. Przyznał jednak jednocześnie, że niestety nie ma dla graczy żadnych konkretów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jeżeli w połowie lutego Bethesda nie jest gotowa by zapowiedzieć prezentację Starfielda, gra może jednak nie pojawić się w pierwszej połowie 2023 roku. Wydawca powinien przeznaczyć trochę czasu na uruchomienie preorderów, zbudowanie jeszcze większej ekscytacji wśród fanów i zachęcenie ich do zakupu.

Przeczytaj też: Najlepsze gry metroidvania

Gracze wyczekujący premiery Starfielda muszą znaleźć w sobie jeszcze trochę cierpliwości. Bethesda regularnie komunikuje się na szczęście ze swoimi fanami i kiedy będą gotowi, dostaniemy konkrety dotyczące przyszłości gry.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.