Oto polskie ceny słuchawek Sony INZONE H3, H7 i H9. Można je już zamawiać

Sony INZONE H9

Przedwczoraj zaprezentowano monitory oraz słuchawki z serii Sony INZONE. Wówczas poznaliśmy też ceny wszystkich urządzeń, ale jedynie w dolarach. Dzisiaj headsety trafiły już do dwóch polskich sklepów, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, ile będzie trzeba za nie zapłacić w naszym kraju.

Polskie ceny słuchawek Sony INZONE H3, H7 i H9

Słuchawki z rodziny Sony INZONE prezentują się naprawdę dobrze, ale trzeba uczciwie przyznać, że nie jest to tani sprzęt. Doskonałym tego dowodem są oferty w Media Expert i Media Markt, które zdążyły się dzisiaj pojawić. Ceny poszczególnych modeli wraz z linkami do zakupu znajdują się poniżej.

Kup słuchawki Sony INZONE

Przeczytaj też: Najlepsze dyski do PS5

Co ciekawe, INZONE H3 w Media Expert można zamówić z dostawą na jutro. Na pozostałe modele przyjdzie nam poczekać trochę dłużej, choć wciąż niewiele — sklepy planują rozpocząć wysyłkę najpóźniej w połowie lipca. Skusicie się na któryś z headsetów? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.