Sony ma przygotowywać kilka remake’ów. Plotki pobudziły wyobraźnię graczy

PlayStation logo

Moda na remastery i remaki w branży gamingowej trwa w najlepsze. W przypadku starszych gier taki ruch jest w pełni uzasadniony, jednak nietrudno znaleźć tytuły, których ulepszona odsłona nie różni się znacząco od oryginału (np. The Last of Us Part II Remastered). Według jednego z insiderów Sony nie zamierza rezygnować z odświeżania dawnych exclusive’ów.

Więcej remake’ów od Sony już w przyszłym roku?

Silknight, który pod koniec lutego podał dokładną datę zapowiedzi Ghost of Tsushima na PC, podzielił się kolejnymi informacjami na temat planów Sony.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Według insidera Japończycy pracują nad gruntownym odświeżeniem kilku gier. Co więcej, premiera przynajmniej części z nich może odbyć się już w 2025 roku.

Sony jeszcze nie zatrzymało machiny remasterów, a aktualnie w produkcji znajduje się kilka remake’ów. Jednakże rok 2025 jawi się jako znaczący okres dla marki.

Silknight

Pod wpisem nie zabrakło graczy spekulujących na temat pozycji, które „zasłużyły” na nowe wcielenie. Choć Silknight nie podał konkretnych tytułów, to potwierdził, iż nie chodzi o serie Killzone, Resistance czy The Last of Us Part II.

Jakie remaki gier Sony chcielibyście ujrzeć w pierwszej kolejności? Podzielcie się swoimi oczekiwaniami w komentarzach!

Źródło: Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.