Sony przypomina o premierach na PS4 i PS5 w 2023 roku. Wśród kluczowych zapowiedzi gra polskiego wydawcy

PlayStation

Tegoroczne premiery na PS4 i PS5 zapowiadają się niesamowicie. Z całą pewnością będziemy mieli bowiem okazję zagrać na konsolach Sony w rzeszę potencjalnych hitów. Teraz Japończycy postanowili przypomnieć o najważniejszych z nich w stosownym trailerze.

Sony przypomina kluczowe premiery na PS4 i PS5 w 2023 roku. Wśród wyróżnionych Lords of the Fallen

Najważniejsze premiery na PS4 i PS5 w 2023 roku

Sony poniekąd odpowiedziało na ruchy Microsoftu, który niedawno nareszcie ruszył z poważniejszymi działaniami marketingowymi co do kluczowych premier na swoje konsole. W opublikowanym dziś trailerze możemy więc przyjrzeć się ponownie wszystkim najważniejszym grom, które zmierzają na PS4 i PS5 w 2023 roku.

Film jest bez wątpienia zdominowany przez produkcje wieloplatformowe. Wśród zaprezentowanych gier możemy zauważyć tak długo wyczekiwane tytuły jak Star Wars: Jedi Survivor, Hogwarts Legacy czy odświeżone wersje Dead Space i Resident Evil 4. Nie zabrakło także miejsca dla Lords of the Fallen, które zostanie wydane przez polskie studio CI Games.

Zobacz też: Monitor do laptopa – najlepsze modele

Nie oznacza to oczywiście, że Sony w obecnym roku nie szykuje żadnych ciekawych premier wśród tytułów ekskluzywnych dla PS5. W tej przestrzeni zwiastuna dominują Final Fantasy XVI, Spider-Man 2 oraz dodatek fabularny Burning Shores do gry Horizon Forbidden West.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!