Sony szykuje się do czegoś wielkiego! W przyszłym tygodniu firma ogłosi nową strategię

Sony-Interactive-Entertainment

Sony przyzwyczaiło posiadaczy różnego rodzaju swoich sprzętów (nie tylko konsol) do systematycznych pokazów, w trakcie których firma ujawnia swoje plany na przyszłość. W najbliższym czasie czymś takim miało być wyczekiwane przez wielu PlayStation Showcase, które — według wcześniejszych plotek — planowane było jeszcze na maj bieżącego roku. Najnowsze informacje sugerują jednak, że zamiast tego otrzymamy coś zupełnie innego.

Sony szykuje się do wielkiego wydarzenia, ale nie jest to PlayStation Showcase

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Toma Warrena z redakcji The Verge Sony już w przyszłym tygodniu przedstawi swoją nową strategię korporacyjną. Plan nazwany „Poza granicami” zostanie ogłoszony dokładnie 23 maja 2024 roku podczas specjalnego wydarzenia, gdzie dyrektor generalny oraz dyrektor finansowy Sony, czyli odpowiednio: Kenichiro Yoshida i Hiroki Totoki omówią przyszłość przedsiębiorstwa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Całość ma trwać dokładnie 90 minut i być specjalnie przygotowana dla inwestorów, którzy wykładają swoje środki na działalność japońskiego giganta. Warren potwierdził, że pokaz nie będzie ograniczony jedynie do działu PlayStation, ale obejmie także wszystkie inne gałęzie biznesu, jakimi zajmuje się firma.

Aktualnie nie sposób przewidzieć, co dokładnie szykuje japoński moloch, aczkolwiek wiele wskazuje na to, że będzie to coś bardzo znaczącego. Warto więc wspomniany termin zapisać, bo może on być na swój sposób przełomowy dla działalności całej firmy.

Źródło: Twitter/X: Tom Warren

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.