Sony wystartowało z ciekawym konkursem powiązanym ze Stray. Firma przekaże pieniądze na cele charytatywne

Stray Reactions

Stray od pierwszych zapowiedzi prezentował się bardzo ciekawie, a lipcowa premiera okazała się wielkim sukcesem. Po debiucie gry sieć została wręcz zalana przez masę filmów i zdjęć, prezentujących reakcje prawdziwych kotów na obecność innego czworonoga w tym wielkim pudle, zwanym przez „człowieków” telewizorem. Sony na fali popularności tego trendu postanowiło wystartować z bardzo ciekawym konkursem i akcją charytatywną jednocześnie.

REKLAMA

Akcja #StrayReactions ma na celu pomoc pokrzywdzonym zwierzętom

@PlayStation The game looked so good it seemed like one of the cats were on this side of the screen…#StrayReactions pic.twitter.com/lMRV8lDeaE

— 🐰 Randi Rabbit 🐰 (@randi_rabbit) September 8, 2022

@PlayStation The game looked so good it seemed like one of the cats were on this side of the screen…#StrayReactions pic.twitter.com/lMRV8lDeaE

— 🐰 Randi Rabbit 🐰 (@randi_rabbit) September 8, 2022

Żeby wziąć udział w konkursie, trzeba udostępnić na Twitterze lub Instagramie film lub zdjęcie, obrazujące dowolnego zwierzaka pozującego przy grze Stray, uruchomionej na konsoli PlayStation. W opublikowanym materiale trzeba też koniecznie zawrzeć hasztag #StrayReactions. Zwycięzcy konkursu trafią do specjalnie przygotowanego cyfrowego albumu, który trafi do Amerykańskiego Towarzystwa Zapobiegania Okrucieństwu wobec Zwierząt wraz z darowizną od Sony w wysokości 25 tysięcy dolarów.

Przeczytaj też: Dysk SSD do laptopa

Akcja trwa od dziś do 23 września 2022 roku, także wszyscy chętni mają sporo czasu, żeby zaprosić swoje ukochane zwierzęta do sesji przed telewizorami. Szykujecie swoich pupili na udział w tej akcji? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!