Więcej gier od Sony pojawi się na Summer Game Fest? Na to wskazują najnowsze doniesienia

PlayStation logo

Summer Game Fest, czyli wydarzenie, na którym zaprezentowane zostaną nowości ze świata gier, zbliża się wielkimi krokami. Okazuje się, że osoby, które czują się zawiedzione ostatnim State of Play, mogą liczyć na więcej nowości podczas nadchodzącej imprezy. Najnowsze przecieki sugerują bowiem, że Sony nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa w kwestii prezentacji swoich gier.

Summer Game Fest z nowościami od Sony

Według lekaera o pseudonimie Midori, Sony ma jeszcze w zanadrzu kilka ogłoszeń swoich gier, z którymi czeka na Summer Game Fest. Oprócz tytułów od właścicieli PlayStation, na wydarzeniu mają się także pojawić Metaphor: ReFantazio od Atlusa oraz Sonic x Shadow Generations od Segi.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Informator nie podał konkretnie jakie gry od japońskiej korporacji miałyby zostać zaprezentowane na Summer Game Fest. W sieci jednakże pojawiają się domysły, że jedną z nich może być LEGO Horizon, o którego istnieniu mówi się już od jakiegoś czasu.

Summer Game Fest odbędzie się 7 czerwca 2024 roku o godzinie 22:00 polskiego czasu. Wydarzenie ma potrwać 2 godziny, równo do północy naszego czasu.

Źródło: X (Twitter)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.